Jana, 33 -ročný(-á) zoznamkár(-ka) žena - Žilina
Rande identifikátor: 2510329 Dátum registrácie : Chceš ho poznať?
Neprečítané správy: Chceš si ich prečítať?
Posledné prihlásenie: Zaujíma ťa to?

Akého partnera (akú partnerku) si hľadá?

..dlho som síce hľadala, ale teraz už nehľadám... ;)

Jana

33, Žilina
always look on the bright side of life :)
Svoju lásku som našla. :-)
Vonku. Normálne na ulici.

Tesne pred Vianocami sme sa zotrikrát na pár desiatkach metrov minuli na bicykli - najskôr ma obehol, v podchode musel spomaliť, dobehla som ja jeho, potom zas ušiel, ale stretli sme sa na križovatke na červenej. :) To už sa človek zasmeje a prehodí nejakú tú vetu. ;)

Samozrejme oslovil on mňa. Že čo tak v zime na bicykli. :-)) Samozrejme že samozrejme, lebo ja by som v tom čase nikoho veľmi neoslovovala - problémy vo vzťahoch umocnené blížiacimi sa Vianocami a vyčerpaním z nekonečného vypisovania na zoznamkách a stretávania ľudí, z ktorých mnohí síce boli až veľmi zaujímaví, ale po úvodnom výsluchu a zhrnutí do troch káv nahusteného životného príbehu sa s nimi aj tak len veľmi ťažko hľadali spoločné slová.

Za križovatkou sme už pokračovali súbežne prehodiac viac viet - krátka, neutrálna, všeobecná debata - o počasí a o tom, že na ľade sa šmýka. :D Rozišli sme sa hneď na ďalšej križovatke ako hocijakí iní dvaja náhodní okoloidúci.
Čo čert nechcel, stretli sme sa zas koncom marca. (bol to istý časový odstup :-))) ) To už sme sa nelúčili na najbližšej križovatke, ale v zápale rozhovoru a s nepriestrelným argumentom, že sa rád prevezie, pred mojim vchodom. V ďalších dňoch sme sa akosi pravidelne "náhodne" stretali a zdieľali trasu na ceste z práce. Trvalo pár dní, než sme si vôbec vymenili čísla a dohodli nejaký cielený celkom nenáhodný cyklovýjazd. ;) A že sme tých výjazdov absolvovali ešte niekoľko, kým vôbec prvú letmú pusu dostal. :D

A prečo sa delím o tú historku??

Pretože ľúbim chalana, ktorý vôbec nespĺňa požiadavky, ktoré som si tu zadala.
Pretože tu som stretla chalanov, ktorým síce imponovalo, že idem do posilky alebo mám rada turistiku, ale podniknúť niečo spolu sa akosi nedarilo.
Pretože som tu stretla chalanov, ktorí boli zaujímaví, dalo sa s nimi pokecať, bolo s nimi fain na káve, ale keď po treťom stretnutí nedostali pozvánku za prah domu, vyhodnotili to ako stratu času a šli klopať na ďalšie dvere.
Pretože ísť vonku s niekym o kom viem, že je na love, a kto zároveň o mne vie, že som na love, a kto čaká, že z každého jeho slova idem vyvodzovať ďalekosiahle závery, a súčasne pri kom sa bojím, že z každého môjho slova bude vyvodzovať ďalekosiahle závery, je neskutočne zväzujúce a stresujúce.
Pretože naproti tomu prehodiť pár slov s náhodným okoloidúcim, na ktorého nie sú nijaké ani nároky, ani očakávania, je maximálne tak krátkym veselým nečakaným narušením rutiny, prechádzka s rozhovorom zaujímavým spestrením bežnej cesty, dohodnutie na výlet vítaným vypadnutím zo všedného kolobehu, a zrazu si uvedomíte, že dostávate dosť od človeka, od ktorého ste vlastne nič nečakali, že ste ani nepotrebovali dotazníkovito zisťovať, čo má rád a ako trávi voľný čas, keďže zrazu ho s ním trávite a zdieľate. A je to všetko tak prirodzené a odbremeňujúce. :)

Prečo je problém osloviť sa naživo na ulici?
Prečo máte, chalani, pocit, že osloviť babu na ulici nutne znamená sfleku jej vystrúhať kompliment, zisťovať, čo robí večer alebo žiadať o telefónne číslo?

Nechcem povedať, že hľadať na zoznamke je zlé - mnohí sa tak našli a je to rozhodne lepšie, než sedieť v kutici a čakať, čo spadne z lustra. Ibaže hľadanie na zoznamke nie je vôbec jednoduchá cesta - je to priam dolovanie v uránovej bani - nielen, že je to drina, ale naviac to zdarne zvnútra rozkladá človeka - likviduje morálku, nádeje, dúfania.
Prečo teda neísť von? Na mieste, ktoré sa ti páči, je vyššia pravdepodobnosť stretnúť človeka, ktorému sa tam páči tiež, pri aktivite, ktorá sa ti páči je vyššia pravdepodobnosť stretnúť človeka, ktorý má danú aktivitu tiež rád. Osloviť niekoho nezáväzne akokoľvek dôvtipne, jednoducho, alebo hoc aj hlúpo, je iste aj jednoduchšie, aj viac v pohode, ako čakať na dohovorenom mieste na niekoho, komu si síce 8x zdôraznil, že to má byť len nezáväzné stretnutie, ale napriek tomu akosi nervózne prestupuješ, či príde, alebo ani nie, o čom sa asi tak máte baviť, čo vlastne od teba bude chcieť a očakávať... ...a kto vlastne to príde???
 

Údaje

Koho hľadá

 
pohlavie:
žena
muž
vek
33 rok
od 28 do 38
znamenie
Býk
bydlisko
výška
163 cm
min. od 168 cm
postava
Normálna
váha
68 kg
 
ukončené vzdelanie
VŠ 2. stupeň
 
materinský jazyk
slovenčina
 
rodinný stav
Slobodná
 
deti
Nemám
 
- chceli by ste?
Neskôr áno
fajčenie
Nie
 
alkohol
Zriedkavo pijem alkohol
 
stravovanie
jem všetko
jem všetko
šport
nepravidelne
 
športy
Iné
 
Zobrazenie pre mobil >
Tlačidlo na zatvorenie

Určite chceš zablokovať užívateľa?

Po zablokovaní ti nebude môcť poslať správu a ani kliknúť na tvoj profil.

Blokovanie vieš zrušiť v profile, v správach, prípadne v zozname zakázaných užívateľov v tvojich kontaktoch.

Zatvoriť

REGISTRAČNÝ PORIADOK

1. Správa údajov:

1.1 Prevádzkovateľom služby Dvaja.sme.sk je Petit Press, a.s.. Spravovanie údajov užívateľov sa deje podľa spôsobov a podmienok obsiahnutých vo Všeobecných obchodných podmienkach. Chceli by sme ťa poprosiť, aby si prečítal VOP ešte pred registráciou.

1.2 Niektoré údaje a IP-adresy počítača, pomocou ktorého užívatelia navštívia našu stránku, sa z dôvodu zaznamenávania návštev archivujú. Tieto údaje sa použijú výlučne na štatistické účely a v žiadnom prípade sa nespoja s ostatnými údajmi. Niektoré naše služby môžu mať za následok uloženie tzv. cookie na počítač používateľa s cieľom zaznamenávať údaje, identifikovať používateľa a uľahčiť mu ďalšie návštevy stránky. Používateľ si vo svojom prehliadači, ktorý používa na prístup k internetu, môže nastaviť, aby mu bolo oznámené, keď mu stránka chce umiestniť na počítač cookie.

1.3 Ďalšie údaje registrovaných užívateľov sa získavajú vyplnením registračného dotazníka. Užívateľ si je vedomý toho, že časť jeho údajov je verejná, čiže je sprístupnená na stránke. Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah SMS, ktoré užívateľ dostane na číslo mobilu, ktoré uviedol v dotazníku. Cieľom spravovania údajov je vytvoriť štatistiky návštevnosti, identifikovať oprávnenia užívateľa, v určitých prípadoch doručiť newslettere a oznámenia – čiže zabezpečiť efektívne fungovanie služby na čo najvyššej úrovni.

1.4 Poskytnutie registračných údajov je v každom prípade dobrovoľné. Ak pri registrácii užívateľ nevyplní tzv. povinné polia, jeho registrácia nebude úspešná. Registračné údaje zostanú v systéme dovtedy, kým registrovaný užívateľ nepožiada o ich vymazanie. Registrovaný užívateľ si kedykoľvek môže zmeniť svoje registračné údaje. Dvaja.sme.sk oznamuje užívateľovi, že niektoré nepovinné políčka registračného dotazníka – v prípade ich dobrovoľného vyplnenia – môžu obsahovať špeciálne údaje. V takýchto prípadoch sa súhlas s týmito registračnými podmienkami považuje za písomné vyhlásenie, ktoré Dvaja.sme.sk elektronicky eviduje takým spôsobom, aby bol dostupný aj v budúcnosti. Pre objednávateľov newsletterov a oznámení sa doručovanie spomenutých správ vykonáva výlučne do momentu zrušenia odberu. Zrušenie odberu sa vykonáva pomocou URL s správach, respektíve zmenou tej časti registračného dotazníka, ktorá sa vzťahuje na odber newsletterov a oznámení.

1.5 K registrovaným údajom majú prístup správcovia siete Dvaja.sme.sk, v prípade niektorých služieb, podľa podmienok obsiahnutých vo Všeobecných obchodných podmienkach zamestnanci zákazníckej podpory a členovia manažmentu, respektíve k niektorým verejným údajom majú prístup ostatní užívatelia, respektíve návštevníci stránky. Okrem spomenutých osôb sa osobné údaje neposkytujú tretím osobám. To sa nevzťahuje na prípadné, zo zákona povinné poskytovanie údajov.

1.6 Registrovaní užívatelia súhlasom s týmito podmienkami vyjadrujú súhlas, aby služba Dvaja.sme.sk na základe predpisov zákona o ochrane osobných údajov mohla spracovať užívateľmi poskytnuté niektoré osobné a špeciálne údaje na štatistické účely a použiť ich na reklamné ciele v štatisticky spracovanej, na identifikáciu osôb nevhodnej forme..

1.7 Prístup tretích osôb k dátam je prakticky nemožný. Od vonkajšieho útoku dáta chráni firewall na vysokej úrovni. Dvaja.sme.sk ale nezodpovedá za prípady, ak sa bez vlastného pričinenia neprávom dostane k údajom tretia strana (napr. v prípade útoku hackerov).

1.8 Údaje spomenuté v bode 1.2 sú automaticky archivované, o poskytnutí ostatných, k osobe užívateľa sa užšie viažucich osobných údajov rozhodujú užívatelia sami. Právnym základom spravovania údajov je dobrovoľný súhlas dotyčných osôb. Užívatelia majú právo požiadať o informácie o spracovaní ich osobných údajov. Správca údajov na požiadanie informuje dotyčnú osobu o správe údajov o ňom, o cieľoch, právnom základe, časovom rozsahu spravovania údajov, o mene, adrese (sídle) správcu údajov a o jeho činnosti, súvisiacej so spravovaním údajov. O informácie môže užívateľ požiadať na adrese Petit Press, a.s., Lazaretská 12, 811 08 Bratislava. Každý užívateľ si sám môže upraviť svoje osobné údaje. To je možné po prihlásení sa na Dvaja.sme.sk v položke Profil. Používateľ má právo požiadať o vymazanie svojich údajov. O vymazanie registračných údajov je potrebné požiadať na adrese Petit Press, a.s., Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, alebo v prípade niektorých služieb a newsletterov kliknutím na URL v správe. V momente vymazania údajov sa zničia všetky údaje o užívateľovi, bez možnosti nápravy. Vymazanie ostatných, nepovinne poskytnutých údajov v osobnom profile je možné zmenou osobného profilu, a to tak, že užívateľ si údaje vymaže z jednotlivých políčok. V prípade tých služieb, pri ktorých užívateľ môže požiadať o telefonický kontakt, sa súhlasné stanovisko môže vziať späť na adrese, respektíve telefónnom čísle, ktoré je uvedené v vo všeobecných obchodných podmienkach služby.

1.9 Užívateľ, ktorý má pocit, že prevádzkovateľ porušil jeho práva na ochranu osobných údajov, môže svoje nároky uplatniť pred občianskym súdom.

2. Ostatné podmienky:

2.1 Užívateľ si uvedomuje, že svoje právo na slobodný názor je oprávnený vyjadriť na stránke Dvaja.sme.sk len v prípade, že tým neobmedzí práva iných.

2.2 Na stránke Dvaja.sme.sk je zakázané porušovať autorské, občianske (rozumej tým aj právo na meno a podobizeň) práva iných, ustanovenia zákonov o ochrane mladistvých, poškodzovaťdobrú povesť, urážať ľudskú dôstojnosť iných.

2.3 Užívateľ si uvedomuje svoju trestnoprávnu zodpovednosť a vyhlasuje, že na stránke Dvaja.sme.sk nezneužije pornografické fotky, neponúkne sexuálne služby, nebude propagovať sexuálne služby.

2.4 Užívateľ pri registrácii má právo pridať výlučne vlastnú fotografiu.

2.5 Užívateľ si uvedomuje, že prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah užívateľom pridaných materiálov na stránke a bezodkladne odstráni daný materiál, ak sa v súvislosti s ním objavia právne pochybnosti.

3. Záverečné ustanovenia:

3.1 Súhlasom s týmto registračným poriadkom užívateľ zároveň vyhlasuje, že tu uvedené a na stránkach sa nachádzajúce podmienky akceptuje a do skončenia svojej registrácie sa zaväzuje dodržiavať ich.

3.2 Súhlas s registračným poriadkom je možné vyjadriť súhlasom s registračným formulárom.


Zatvoriť

Táto funkcia je prístupná len pre dámy.

Zatvoriť

Zabudnuté heslo


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Po nahratí fotografie ti pošleme oznam na tvoju registrovanú emailovú adresu.


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Po nahratí fotografie ti pošleme oznam na tvoju registrovanú emailovú adresu.


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Ak ti užívateľ bude chcieť poslať foto, doručí ti ju do správ.


Zatvoriť

Kľúč k srdcu - test


Test je hravým, ľahkým a jednoduchým spôsobom, ako spraviť prvý krok na spoznanie druhého.
Položíme ti zopár otázok, na ktoré musí najskôr odpovedať odosielateľ, až potom adresát. Ak ste test vyplnili obaja, ukážeme vám odpovede druhého a uvidíte, ako sa vaše odpovede zhodujú. Je to vynikajúci prostriedok na spoznanie toho druhého. Ak sa vaše názory zhodujú, dostanete sa k sebe o krok bližšie.


Tlačidlo na zatvorenie

Virtuálne kvety

- Prekvap ju!

Ženy milujú kvety. Prekvap tú, ktorá sa ti páči, kyticou!

Virtuálna kytica bude doručená pri najbližšom prihlásení na stránku. Nedá sa prehliadnuť, tvoje kvety sa zobrazia cez celú obrazovku.

Virtuálnu kyticu môžeš poslať aj vtedy, ak máš pocit, že druhá strana dlhšie nereaguje. Možno má veľa neprečítaných správ.

Klikni na kyticu,
ktorú chceš poslať!
Vyber si kyticu!
Napíš správu...
Pošli!
Kvety môžeš poslať priamo z profilu adresáta.

Cena služby je 1,20 €, môžeš ju zaplatiť cez SMS alebo Kreditmi.
Zostatok Kreditov: 0.00 €
Tlačidlo na zatvorenie

RandeSMS

- Vyznanie

Pošli RandeSMS priamo na mobil! Správu môžeš poslať aj bez predplatného.

Nemusíš použiť ani svoj mobil, správu môžeš napísať priamo na stránke.

Ak adresát uviedol číslo svojho mobilu, správu mu doručíme nielen do správ na dvaja.sme.sk, ale aj na mobil.

SMS môžeš poslať priamo z profilu adresáta. Cena za správu je 0,90 €.
Ak chceš dostávať RandeSMS, uveď číslo svojho mobilu.

421 - -
Vyber si "Predvoľbu". Číslo uveď bez pomlčiek alebo medzier v tvare 1234567.
Samozrejme, číslo tvojho mobilu nikomu neposkytneme a použijeme ho výlučne na odoslanie RandeSMS.
Číslo si kedykoľvek môžeš zmeniť alebo vymazať v položke Môj profil/Údaje.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako môžem zmeniť svoje údaje v Profile?

Údaje zadané pri registrácii môžeš zmeniť kliknutím na Profil, následne na tlačidlo „Editovať“ (vedľa tlačidla Tvoje údaje). Zmenené údaje uložíš kliknutím na zelené tlačidlo „Uložiť“ na konci stránky. V prípade, že zmena údajov nebola úspešná, na začiatku stránky sa objaví chybové hlásenie.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo je Režim spánku?

Režim spánku znamená zmrazenie/pozastavenie profilu. Ty máš k svojmu kontu a profilu naďalej prístup, ale žiadny užívateľ ťa nevidí, nemôže ti napísať, pridať ťa do Obľúbených a pod.. Jednoducho povedané, tvoj Profil sa stane neviditeľným. Túto funkciu môžeš využiť napríklad vtedy, ak s niekým začneš randiť. Ak by začínajúci vzťah nevyšiel, môžeš sa opäť vrátiť na Dvaja.sme.sk a hľadať ďalej. Všetky údaje a nastavenia ostávajú počas Režimu spánku nezmenené. Pozor! Predplatné sa uspať nedá, predplatné sa zaúčtuje aj počas Režimu spánku.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako môžem niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení a ako ho zo zoznamu vymažem?

Ak chceš niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení“, tak v jeho alebo jej Profile klikni na tlačidlo „Obľúbení“. Zoznam obľúbených členov nájdeš v Kontaktoch v boxe Obľúbení. Ak sa hľadaný užívateľ nezobrazuje medzi prvými tromi fotografiami, klikni na Úplný zoznam. Ak chceš niekoho zo zoznamu Obľúbení vymazať, klikni na ikonu Obľúbení v jeho Profile, tým ho zo zoznamu odstrániš.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo sú neverejné fotografie?

Ak sa v profile užívateľa objaví namiesto fotografie sivý obrázok s textom „Požiadať o fotografiu", znamená to, že užívateľ nezverejnil žiadne fotografie, alebo sú fotky nedostupné pre ostatných užívateľov a vidia ich len tí, ktorých označil on sám. Ak sa nachádzaš v užívateľovom zozname, fotky vidíš. Obe možnosti majú rozdielne ikony. V prípade, že používateľ fotografie nezdieľa, môže ich posielať v prílohe súkromných správ. Verejné fotografie urýchľujú proces zoznamovania, na profily s fotografiou kliká oveľa viac užívateľov. Ak užívateľ nechce, aby ostatní videli jeho fotografie, odporúčame nahrať fotky ako neverejné. V súkromnej správe sa dajú kedykoľvek poslať ďalej.
Tlaidlo na zatvorenie

Kde nájdem funkciu chat?

Chat je momentálne zrušený.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako posielať SMS cez Dvaja.sme.sk?

Posielanie SMS iným používateľom je možné aj bez predplatného. Posielať SMS je možné na mobilný telefón a e-mailovú adresu iného používateľa, a to nasledovne:
1. V profile klikni na Pošli SMS a napíš SMS správu.
2. Pošli SMS v tvare SPRAVA na telefónne číslo 7010.
3. Obratom obdržíš SMS správu s kódom. Daný kód zapíš do príslušného políčka.
4. Klikni na tlačidlo Odoslať.
Správa môže obsahovať 160 znakov. Nepoužívaj zvláštne znaky ani interpunkciu, zalomenie riadku, väčšina telefónov tieto funkcie nepodporuje. Tvoja správa bude doručená ako SMS aj ako emailová správa.
Platbu je možné uskutočniť aj cez užívateľské konto na Dvaja.sme.sk, ak sú na ňom dostatočné Kredity. Ak je suma na Kreditoch nízka, môžeš si ich nabiť priamo na webe.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako prebieha bodovanie/udeľovanie hviezdičiek?

Udeľovať body jednotlivým používateľom je možné prostredníctvom hviezdičiek na profilovej stránke. Bodovanie je od 1 po 5, na základe získaných hviezdičiek sa vytvorí umiestnenie v súťaži krásy. Takto môžeš ohodnotiť ktoréhokoľvek užívateľa.
Tlaidlo na zatvorenie

Kde nájdem test Kľúč k srdcu?

Test Kľúč k srdcu je hravým, ľahkým a jednoduchým spôsobom, ako spraviť prvý krok. Položíme ti zopár otázok, na ktoré musí najskôr odpovedať odosielateľ, až potom adresát. Ak ste test vyplnili obaja, ukážeme vám odpovede druhého a uvidíte, ako sa vaše odpovede zhodujú. Test Kľúč nájdeš v Profile užívateľa, ktorému chceš test poslať, ak niekto pošle test tebe, nájdeš ho v doručených správach.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako vymazať niekoho zo zoznamu obľúbených používateľov?

Zoznam obľúbených používateľov nájdete pod „Obľúbení“ v strede stránky v ľavej časti. V prípade, že sa hľadaný užívateľ nezobrazí medzi prvými tromi obrázkami, klikni na „Úplný zoznam". Keď nájdeš užívateľa, ktorého chceš odstrániť z Obľúbených otvor jeho profil a klikni opäť na Obľúbení, tým ho zo zoznamu obľúbených používateľov odstrániš.
Tlaidlo na zatvorenie

Kto môže vidieť môj profil?

Pri vyhľadávaní používatelia ženského pohlavia môžu hľadať a vidieť len používateľov mužského pohlavia a naopak. To znamená, že používateľ pri hľadaní nemôže vidieť ani nájsť vlastný profil. Používateľ môže vidieť profil iného používateľa rovnakého pohlavia len v rámci súťaže krásy, a to len toho, kto získal umiestnenie.
Tlaidlo na zatvorenie

Komu nemôžem udeliť hlas a bod?

Používateľ nemôže udeliť hlas sebe, používateľom rovnakého pohlavia a tým, ktorých už raz ohodnotil.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zistím koho som už videl, alebo s kým som si písal?

V profile každého používateľa sa zobrazí v akom vzťahu je s iným používateľom – naraz sa zobrazí len jeden vzťah, ten najintenzívnejší. Ak používateľ jeho stránku už videl, objaví sa možnosť Videl, ak ho už označil a pridal medzi obľúbených používateľov, tak sa zobrazí Obľúbený, ak si už písali, tak sa zobrazí Písali ste si.
Tlaidlo na zatvorenie

Mám prístup k správam, ktoré som si vymenil s daným užívateľom aj cez jeho profilovú stránku?

Áno. Po kliknutí na „Napíš správu“ v profile užívateľa za zobrazí formulár na písanie správy. Ak ste si už písali, pod formulárom je linka „Vaše správy“. Cez ňu sa dostaneš priamo do schránky s vašou konverzáciou.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo znamenajú percentá vyhovuje mi a vyhovujem mu?

Porovnaním tvojich nastavených kritérií, "Vyhovuje mi", pod možnosťou „Koho hľadám“ a kritérií "Vyhovujem mu" pod možnosťou „Koho hľadá“, sa vypočíta percentuálna zhoda oboch používateľov. Čím je percento vyššie, tým väčšia je vzájomná zhoda používateľov.
Tlaidlo na zatvorenie

Prečo sa u každého používateľa nezobrazia všetky osobné údaje a charakteristiky rovnako?

V profile každého používateľa sa zobrazia len tie údaje, ktoré zadal pri registrácii. Ak sa niektoré údaje nezobrazia, znamená to, že dané polia nie sú vyplnené.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo znamená neverejná fotografia?

Ak sa na fotografii nachádza zámok, znamená, že fotografia nie je zverejnená pre ostatných používateľov. Danú fotografiu môže používateľ poslať inému členovi ako prílohu v správe.
Tlaidlo na zatvorenie

Prečo si nemôžem pozrieť všetky fotografie v profile iného používateľa vo veľkom rozlíšení?

Na zobrazenie fotografií v plnom rozlíšení je potrebné mať aktívne predplatné. Profilová fotka sa zobrazuje vo veľkom formáte, ostatné fotky je možné pozrieť si vo veľkom rozlíšení v editore obrázkov. Bez predplatenia používateľ vidí profilovú fotku iného člena v malom rozlíšení a k ostatným fotografiám vôbec nemá prístup.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zistím, kedy sa iný používateľ registroval, alebo kedy bol naposledy prihlásený?

Tieto informácie vidia iba používatelia s predplatným. Vidia aj to, koľko neprečítaných správ má daný užívateľ. Tieto informácie môžu byť zaujímavé, pretože to približuje aktivitu užívateľa, to, či zoznamovanie myslí vážne, aká je šanca, že ti odpovie.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zablokovať používateľa? Ako neskôr povoliť prístup?

Ak zablokuje používateľ iného používateľa, tak od neho nedostane v budúcnosti žiadnu správu a nemôže si pozrieť ani jeho profil. Blokovať užívateľa je možné v správach, kliknutím na Blokovať (vedľa doručenej a odoslanej pošty). Odblokovať používateľa je možné rovnakým spôsobom, kliknutím na „Odblokovať“. Pod položkou Hľadať kliknutím na tlačidlo „Blokovanie“ si môžeš pozrieť zoznam blokovaných používateľov. Po otvorení profilu daného blokovaného používateľa kliknutím na „Odblokovať“ ho môžeš opäť odblokovať.