ZOZNAMKA V MOBILE
HĽADAJ, CHATUJ, ZOZNAMUJ SA!
Pre pohodlné používanie dvaja.sme.sk cez mobil si nemusíš inštalovať ďalšiu aplikáciu do mobilu. Stačí ak v prehliadači telefónu alebo tabletu napíšeš adresu dvaja.sme.sk a môžeš sa komfortne zoznamovať kdekoľvek sa nachádzaš a kedykoľvek máš chuť. tovabb
Kdekoľvek, kedykoľvek
V AUTOBUSE
Cestou do práce a z práce, počas cesty na víkend! Zoznamuj sa na dvaja.sme.sk
V PARKU
Čakáš na priateľov a nudíš sa? Nechceš sedieť doma, ale chceš mať prístup na zoznamku? Choď von s dvaja.sme.sk v mobile.
DOMA
Nechce sa ti zapnúť počítač? Nemusíš. Zoznamovať sa môžeš aj cez mobil alebo tablet.
...surfuj v mobile!
Ďalej
...surfuj v mobile!
V KAŽDOM SMARTFÓNE,
V KAŽDOM PREHLIADAČI
Ak sa chceš zoznamovať, stačí ak do prehliadača v mobile napíšeš adresu dvaja.sme.sk a zobrazí sa ti zoznamka prispôsobená pre mobilné zariadenia.
AKO CHCEŠ HĽADAŤ?
VYBER SI!
Zoznamka dvaja.sme.sk ti automaticky zobrazí dizajn webu ideálny pre zariadenie, ktoré používaš. Na konci každej stránky je linka, ktorou zmeníš zobrazenie stránky na klasický dizajn alebo dizajn pre mobilné zariadenia.
Aj títo používatelia používaju dvaja.sme.sk pre mobil:
Ďalej
Aj títo používatelia používaju dvaja.sme.sk pre mobil:
Napíš do prehliadača adresu dvaja.sme.sk,
prihlás sa a zoznamuj sa!
Zoznamka dvaja.sme.sk používa súbory cookies na zabezpečenie plnej funkčnosti poskytovaných služieb. Aby web dvaja.sme.sk fungoval správne, je potrebné v prehliadači telefónu povoliť používanie cookies. Pri prihlasovaní vždy skontrolujte správnosť zadaných údajov (e-mail a heslo).
V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok kontaktujte zákaznícku službu dvaja.sme.sk a na e-mailovej adrese dvaja@smeonline.sk. Zákaznícky servis reaguje na všetky relevantné požiadavky do 24 hodín od ich doručenia.